Обрати сторінку

Манга

В мене є невелика колекція) Почалось усе з «Зошиту смерті», потім і тут наздогнала «Бананова риба», ще в мене є «Незнайомець на березі моря», я їх страшенно люблю, проте розказати хотіла про твори Дзюндзі Іто – художника манги жахів. З його робіт в мене є всі три томи «Узумакі» та один том «Томіє», отож трохи про його твори)

«Узумакі» або ж «Спіраль» – історія про Курозу – маленьке японське містечко. За словами Сюїти Сайто, друга головної героїні Кіріє Гошіми, це місто прокляте спіралями. Вони помітні всюди – як в рослинах або урагані, так і в людях. Батька Сюїти долає нав’язлива ідея, і поступово кожен житель міста занурюється у вир подій, з якого неможливо повернутися …

«Томіє» Томіє Кавакамі – фатальна жінка з довгим чорним волоссям і родимкою під лівим оком. Вона може спокусити майже будь-якого чоловіка, а також довести його до вбивства, навіть якщо жертвою часто стає сама Томіє. Поки один закоханий прагне залишити її собі, інший жахається безсмертного суккуба. Але незабаром вони розуміють, що скільки б разів вони не вбивали її, світ ніколи не звільниться від Томіє.

В поєднанні з мальовкою манга справляє сильне враження, спробуйте почитати, хто зна, може я відкрила для вас щось нове та цікаве..;)

В нього є інші роботи про які можна довго розказувати, та зупинюсь на цьому)