Обрати сторінку

Аніме

Я вже декілька років замість фільмів та серіалів дивлюсь тільки аніме, воно займає своє місце в моєму серці, тож вирішила і вам розказати про кілька улюблених)

Бананова риба

Людині яка не в контексті, назва може здатись дивною та смішною, я теж колись так подумала…)

Сюжет:

1973 рік. В’єтнам. Американський солдат раптово сходить з розуму і відкриває вогонь по своїм товаришам. Єдині слова, які він вимовив: Бананова риба.
Через дванадцять років, поліція розслідує ряд загадкових самогубств, а вмираюча людина, передає молодому і харизматичному лідерові банди – Ешу, пляшечку з загадковим речовиною …(Для мене ж це історія про чисту та щиру любов))

Нана

Сюжет:

У вагоні одного поїзда, що прямував до Токіо, Нана Комацу, яка їхала до свого хлопця Шьодзі, випадково опинилася в кріслі поруч з Наною Осакі, яка прямувала до столиці, щоб виконати своє бажання стати відомою співачкою. Будучи солісткою панк-групи «Blast», Нана мріє про дебют свого гурту в Токіо, щоб довести собі, всьому світу і своєму хлопцю Рену, гітаристу популярного гурту «Trapnest», що вона самостійно може досягти успіху. Будучи тезками, дівчата швидко знаходять спільну мову, навіть попри протилежність характерів. Однак, побачивши Шьодзі вже в Токіо, Нана Комацу втрачає з поля зору іншу Нану: випадкове знайомство в поїзді добігло кінця. Але доля зводить їх знову, коли вони стикаються у квартирі, яку обидві хотіли винайняти. Слово за слово вони вирішують жити разом. Ще б пак: адже і без того низька плата за квартиру стане вдвічі нижчою) Так і починаються життєві пригоди двох дівчат з одним ім’ям, які разом йдуть назустріч своїм мріям.(все ще вважаю що між цима двома дівчатами могла бути прекрасна лав сторі))