хобі

Я к я уже говорила, за час мого дитинства я часто змінювала всякі уподобання, кружки, хобі і кола спілкування. І мені справді довгий час подобалися всі ці штуки.

Наприклад, довгий час я ходила на конг-фу. Це типу один із видів китайських бойових мистецтв. Це дуже цікаво і в більшості випадків там не вчили якихось правда травмуючих прийомів. Саме по собі воно розраховано на захист, а не на напад. Там у мене довгий час дуже хороші друзі, чого не скажеш про інший спорт, де я провела менше часу. Воно реально класно. Кожен рік ми їздили під Київ, у такий сказати храм, де проводились різні покази. Там здавали на першого року на форму школи, далі йшли різні  кімоно. Там до речі вчились не тільки діти. Там було дуже багато дорослих, які теж влаштовували дуже цікаві покази. Моїм улюбленим там були, ті хто виступали з віялами. Це завжди було цікаво. Цікавий факт, там я навчилась рахувати до десяти китайською і знала всі десятки. Вчителі часто разували під час розминки саме китайською. Але з цим теж були проблеми, тому що, якщо на заміну приходив інший вчитель, то він пояснював рухи зовсім по інакшому.

Паралельно з цим я ходила на фольклорні співи. Тому десь з 3 років моє горло призвичаїлось до цього виду співів і коли я пішла на звичайні, довго перевчалася. Там вчили, до речі, не тільки співати. Я також ходила туди на історію Русі і багато чого після цього знала про неї. Також там була інструменталка. Ну і щоб було цікаво я пішла на цимбали. Так га цимбали і в мене навіть був показ з нашою міні групою. (Там, по-мойму, були барабан, фоно, цимбали і кобза). Ну і звичайно там у мене було багато друзів і взагалі в дитинстві там я проводила багато часу.

Хочу ще мабуть розказати про дизайн. Як на мене ми знайшли з мамою просто виграшний варіант. Воно близько до дому і мабуть одне із єдиних в Києві. Там я собі спокійно малюю. Все дуже зручно і затишно. Намагалась навіть шити одяг. Але мені все таки найбільше подобається малювати. І коли прямо уже навчився все це продумувати, то просто дуже дивуєшся що це намалював ти. Я інколи сама не можу зрозуміти чи це я придувала, чи хтось інший. Найважче лдя мене було те,  що я не можу продумувати одяг який би сама не одягала.

А ще про одне хобі в мене є ціла наступна сторінка…