астрологія

Десь рік тому назад я почла цікавитися гороскопами і астрологією. Раніше я думала, що це просто розваги і нічого реально цікавого тут не має, Та якщо заглибитись у будь-яку тему то можна нарити всього цікавого. Зразу скажу, що я не спеціаліст, але все таки чимось цікавим поділитись можу.

Це програма, яка також вам пояснить про астрологію – nebula.

Натальна карта – а це де можна розрахувати свою натальну карту і почитати про значення. Далі є, що таке натальна карта.

Як ми всі знаємо астрологія – це те як небесні тіла впливають на нашу особистість, характер і дії.( там можна ще багато всього розказувати, але поки що розберемося з цим).

Є 12 знаків зодіаку

Є 4 стихії: вогонь, земля, повітря, вода.

 • Овен
 • Телець
 • Близнюки
 • Рак
 • Лев
 • Діва
 • Терези
 • Скорпіон
 • Стрілець
 • Козеріг
 • Водолій
 • Риби

В залежності від стихії троє знаків мають між собою достатньо спільних ознак. Наприклад, діва, телець і козеріг – всі є земними знаками. Вони всі троє уособлюють стабільність та упевненість, лояльність. Хоч, звичайно, вони між собою значно відрізняються і всі мають окремі широкі визначення. Вогняні знаки – імпульсивні, впевнені, емоційні. Повітряні – свободолюбиві, непостійні, адаптивні. Водяні – емоційні, емпатичні, стійкі, мрійливі.

Хрести

 1. Кардинальний хрест:

Овен, Рак, Терези, Козеріг. Це ініціатори ідей, лідери. Представники не бояться брати на себе відповідальність за ухвалення рішень або зустріти перешкоди на своєму шляху. Вони незалежні, оперативні, самостійні, імпульсивні.

2. Фіксований крест:

Телець, Лев, Скорпіон, Водолій. Його носії — люди ґрунтовні, витривалі, з великим запасом внутрішньої енергії, стабільні, здатні до тривалої концентрації уваги, з добре розвиненою інтуїцією. Вони підхоплюють ідеї новаторів і з ентузіазмом продовжують розпочату справу, настирливо просуваючись до мети. Консервативні, послідовні.

3. Мутабельний хрест:

Близнюки, Стрілець, Діва, Риби. Спільні риси цих знаків — гнучкість розуму, мінливий настрій, хороша інтуїція. Це люди-універсали, здатні адаптуватися до будь-яких обставин і зовнішніх чинників. Відносно кар’єри — їм вдаються проекти, пов’язані з перетворенням процесу, вирішенням незвичайних ситуацій.

отак вона виглядає, у всіх по різному. https://teens.kiterra.kiev.ua/baton/wp-content/uploads/sites/22/2021/04/fish-300×300.png

 

Так з цим розібрались, тепер розкажу про головні планети, які пливають на нас. Є така штука, як натальна карта.

Натальна карта показує, в якому положенні знаходилися планети Сонячної системи при народженні особи.

 1. Сонце – наша особистість, его, як нам комфортно себе вести в повсякденному житті.(на зразку сонце в тельці)
 2. Місяць відповідає за емоції. Це те як ми себе відчуваємо всередині. Тут на зразку місяць наприклад в раці, це означає, що людина прям дуже емоційна, бо рак управляється місяцем і це по суті його планета).
 3. Меркурій відповідає за наше мислення, комунікацію з іншими. ( близнюки і діва управляються меркурієм, вони вважаються дуже комунікабельними і тими хто легко заводить знайомства).
 4. Марс – наша стійкість, те як ми ідемо до перемоги, сила волі.
 5. Венера відповідає за мистецтво, як ми проявляємо любов(Венера і є планета любові і ніжності. Терези і телець управляються Венерою, тому зазвичай це делікатні люди, котрі люблять розкіш і у ни х гарний смак в одязі)
 6. Сатурн – самозахист, самозбереження, наші страхи.
 7. Юпітер – прояв себе, наша упевненість.
 8. Уран – таланти

Наш Асцендент – перший булинок. Його можна розрахувати по часу коли ми народились. Він не є планетою. Це час коли ми народились і який знак стояв на вершині.

Асцендент відповідає за те, як ми показуємо себе в сспільстві, як справляємо перше враження. У мене наприклад асцендент в леві. Зазвичай люди з асцю ів леві люблять гарно виглядати, отримувати компліменти. І так далі…

Це перші кроки до розуміння астрології та себе. Там ще багато всього є і по мірі того як я буду вивчати, буду сюди додавати інформацію.

Багато хто в неї невітирить, але якщо позоритись, то до кінця.