кейс

Як розібратися в собі, хто ти такий і що тобі робити у цьому житті?

Це питання на які по суті є безліч практик, вирішень та ще всього повнісінько, але чи потрібно? Чи потрібно придумувати для себе якісь неправдиві історії, вкладати у все сенс, якщо його тупо немає. Так от я вам скажу, що так робити неможна. В усьому потрібно шукати сенс. Чи то люди, ви самі, погані чи хороші вчинки.

Минуле літо(2020) видалося всім не дуже добрим і я не є виключенням. Карантин на нас всіх вплинув сильно, не кажучи уже що в мене було купа часу, який я нажаль не вмію розподіляти. Тому Увесь вільний час я думала… ну так сказати. Чи я не є ілюзією. Мені здавалося, що в моєму житті немає нічого особливого, наче все, що у мене є мені не потрібно, а я взагалі не потрібна цьому світу, бо насправді нічого важливого не зробила.

Цікаво було те, що мене не цікавили інші люди, я думала тільки, я самій з усім справитись. В цей момент на мій стан наклалося і те, що я безпомічна.

Але я приїхала  Київ і тут почалась школа(уже п’ята). І тут про всі свої роздуми я забула і спочатку я думала як завести друзів в новій школі і про навчання. Але не сумнівайтесь, це я теж киданула і щось в моєму мозку просто відключилося. Мені нічого не хотілось, робити, я втратила всі свої мрії.

І я вам скажу, що це було найгірше – нічого не хотіти. Бо ти просто хочеш зникнути. Вийти і бігти кудись о далі від усього.

Тут я вас остаточно нагрузила, тому обіцяю що сама казочка закінчилась і  в неї хепі енд.

Я знайшла ще одне коло друзів. Так цікаво, коли мені в колективі не подобається, то він наче висмоктує що мене всю Енергію, але коли мені подобається, то навпаки у мене вона відновлюється.

І тут найголовніше.

Ви самі себе мусите змусити зацікавитися у всьому. Пишіть. І ще раз пишіть. Це зупинить будь-яку істерику.

  1. пишіть як пройшов день
  2. пишіть які у вас страхи
  3. пишіть чого ви хочете( їжі, щось зробити, будь-що)
  4. пишіть ким ви хочете стати( в плані якостей, або ще чогось)
  5. пишіть просто роздуми

Ви потім це зможете читати і бачити закономірність у тому, що ви написали. Вона там є. Це і є ви. Все що ви пишете, говорите, думаєте. Це все ви.

Ви можете контролювати всі свої ситуації, але звичайно ви не втримаєтеся. Так навіть не природно. Знайдіть компанії, де вам зручно. Я вам скажу так, компанії вас не знайдуть і не приймуть, поки ви самі не спробуєте в них влитися. Спочатку просто спостерігайте і ви зрозумієте що до чого.

Я дуже рада, що змогла це написати. Рада, що мені краще і сподіваюсь, що той, хто теж не може розібратися в собі. Ми хоч і всі однакові, алое мислимо зовсім по різному. Це єдине що нас відрізняє, бо через мислення, ми міняємо свою зовнішність і творим якусь діч. Але не обов’язково розуміти інших людей, щоб себе знайти. Головне зрозуміти себе, а це, якщо т будете щасливі, само до вас прийде.