Кейс про ексклюзивного юніта

Ця історія про мою впертість, або про мою шизу, або це все разом.

Це сталось 24-го жовтня 2020-го року. Це був перший день осінніх канікул. Я нічого не підозрюючи зайшов в гру (roblox tower battles), в якій випустили оновлення разом з подією. Тобі треба було пройти спеціальний рівень, для того щоб отримати ексклюзивного юніта.

Я одразу пішов його проходити. Думав що зараз пройду на раз-два.

Я ще нікол так в житті не помилявся. Перший дзвіночок я помітив на самому старті. Мені дали в декілька разів більшу суму грошей ніж в простих матчах. Другий дзвіночок це те, що у ворогів було в шість разів більше здоров’я.

Всього хвиль п’ятнадцять. Це не багато в порівнянні з простим матчем. Це був останній плюс в цій події. А все інше просто БІЛЬ та РОЗЧАРУВАННЯ. А, я забув сказати, що карта маленька для того, щоб пройти цю подію.

У мене було комбо. Якщо інші могли покликати друзів допомогти пройти цей режим, то мені доводилося його проходити з рандомними людьми. Бо всі мої однокласники та друзі неграли в цей режим або немали потрібних юнітів. Це була паттова ситуація. У мене був лише один вибір або сказати да ну його куди подалі Нахуй, або піти займатися цим мазахізмом. І я не був би собою, якби не вибрав другий варіант.

Гравці.

Стільки болю в одному слові. Спочатку мені попадалися нормальні гравці. Вони діяли як команда. Іноді попадались мовчазні, видно навик переговорів не прокачали або вибрали гілку розвитку “повний інтраверт”. Також могли зайти АФК гра грою а їжа по розкладу. Іноді мені везло в поганому сенсі цього слова. До мене в гру заходили такі рідкісні підори люди. Вони думають що тільки вони праві і поливають тебе в чаті нецензурними словами.

Що я тільки не робив і гайди дивився, і грав у команді, але все марно. І так я провів 2 тижні.

Але в один прекрасний день я найтупішим способом отримав його. Це було не чітерство. Просто сервера роблоксу почали тормозити.

Це було видно по тому що все зависало, а потім відвисало. Потім у мене та моїх тімейтів перестали стріляти юніти. Це було моторошно. Ми думали що це поразка, але в один момент очки здоров’я нашої бази пішли в мінус. Головний  босс теж дійшов до бази, але здоров’я просто ще сильніше пішло в мінус.

І ми завершили цю подію з -1500000 очками здоров’я.

Підсумок

Грав я так 2 тижні. Всього в грі проведено часу 38 год. І все заради одного ексклюзивного юніта.

Не переоцінюйте себе та свої сили. Бо мені дуже повезло

А, і ще одне, потім я цілий місяць не заходив в цю гру і зацікавлення до неї пропало

Тому не грайте в одну гру до посиніння.