Тут я буду писати про свої поробки. Звичайно не усі, але про ті які вийшли вдало.

Щоб було краще зрозуміло, я опишу саму технологію виготовлення чого-небудь. Взагалі сам процес складається з двох частин: зліпити і запекти. А далі вже починаються нюанси: температура, кольори, час, і т.д..

До речі, маску на фото робила теж я)

Дракон з полімерної глини (перший)

Я зацікавилася полімерною глиною нещодавно – це моя перша спроба зробити щось з цього матеріалу.

Цього дракона я робила весь вечір). Ліпила своїми руками, без інструментів.

Оскільки це був мій перший досвід роботи з полімерною глиною, то без помилок не обійшлось: я перетримала його у пічці і в результаті він сильно потемнішав. Ліпила я з глини синіх кольорів, але більшість з відтінків перейшла у чорний.

 

Дракон з полімерної глини (другий)

Це моя друга спроба ліпити, як на мене більш вдала. Цього разу я користувалася пінцетом. Без нього було б важко зробити всі ці шипи і вирости на голові. Було важко робити перетинки на рилах – вони дуже тонкі, і весь час розтягувалися або рвалися.

Запікала його, на відміну від першого, десь хвилин 15 і всі кольори залишилися такими, як і були.

 

Лис з полімерної глини

Це була моя третя робота. Кожен раз як я ліпила, я намагалася використовувати різні техніки. Цього разу я вирішила робити відносно велику каркасну іграшку.

Спочатку я робила каркас з алюмінівого дроту, потім обмотувала його фольгою. Я це робила для того, щоб зекономити власно глину. Потім вже слоєм поверх фольги я наносила полімер.

Цікаво що з самого початку я робила дракона (знову), але в ході роботи стало видно що насправді це лис. І не дивуйтесь його кольору, у мене фіолетової глини було найбільше)

.

Дракон з полімерної глини (третій)

Цього дракона я робила з залишків чорного – в мене після лапок лиса залишилося трохи. Я спробувала використати техніку фарбування пастеллю – пастель перетирається у порошок і до запікання наноситься на виріб. Також це перший раз коли я робила драконячу луску.

Цей дракончик дуже мініатюрний і тонкий, тому, на жаль, йому потрібна підкладка, щоб не зламатися. Взагалі планувала його носити як браслет, але через свою ламкість і тендітність його можна використовувати тільки у якості кулона.

 

Читатський конкурс (приз перший)

Це, фактично, було моє перше замовлення. У нас у школі, організатор четвертого класу вирішила провести Читатьський конкурс – змагання, хто швидше прочитає заданий список літератури. І, як у будьякому змаганні, їм потрібен був приз. Я неодноразово приносила свої роботи в школу, і, думаю, тому вона звернулася до мене з проханням зробити призи. Два. І вона мені за це заплатила, пазніше, так що, я думаю це можна назвати замовленням.

Оскільки призи були для читатського конкурсу, то вони мали бути пов’язані з тематикою книжок. А оскільки я дуже люблю драконів, то я ліпила драконів з книжками.

Для цього дракона у мене була шикарна задумка, але глина я якої я ліпила виявилася занадто липкою. Через це було важко ліпити. Тому вийшло трохи гірше ніж я задумувала, але всеодно мило).

До речі, коли я його ліпила, я ще не встигла закінчити лиса.

Читатський конкурс (приз другий)

Це другий приз (я їх номерую за часом створкння). Як на мене він вийшов набагато краще.

Я весь час читала на різних форумах, що з білим кольором працювати важко. Можу підтвердити – специфіка у тому, що білий дуже маркий і треба працювати обережно, аби він ненароком не перетворився на сірий.

Йому я теж робила луску і розмальовувала пастельним порошком.