Ми з сім’єю чимало їздимо в різні місця. З 2008 ми майже кожен рік їздимо на море (мені один рік). Мама думає, що це дуже корисно для здоров’я. Це дійсно працює.

Перші два рази ми їздили в Крим. В Сімферополь або в Ялту. Мені там сподобалося.

Потім ми здебільшого їздили в Туреччину. Мені там сподобалося, бо в готелях є чимало басейнів. Також в Туреччині мені подобаються шведський стіл, для тих хто не знає – це коли просто виставляється їжа в великі тарілки або в таці й ми (тобто гості готелю) накидаємо з них собі в тарілку.

Минулого року ми вперше поїхали в Єгипет. Мені там сподобалося, бо в морі було багато рибок. Хоч ми і їхали в кінці жовтня, але там було 30 градусів тепла. Коли в перший день я приїхав, то вирішив прогулятися в джинсах та в кофті, я ледь не помер від тої спеки.

Це я на Чорному морі ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

Водні Гірки

Мені взагалі подобаються водні гірки, бо це щось типу американських гірок, які я дуже люблю. В різних готелях було багато різноманітних гірок. Це був єдиний атракціон в готелях. Коли я був минулого року в Єгипті, то майже кожен день проводив там. Біля аквапарку там був бар, і я зазвичай після водних гірок брав собі Мохіто, пив його й читав книжку.