Як ви уже знаєте у мене є кіт Персик. Мама його іноді називає тварюкою, тато також. Це взагалі мій кіт, але він чогось постійно лізе до мами. Також він любить ділитися з усіма своєю шерстю (тобто линяти), усім це, звичайно, не подобається.

Їжа

Я сам готую йому їжу. Її називаємо кульками, бо має таку форму. Кульки я готую, бо наш попередній кіт помер від сухого корму, а купляти вологий задорого. Я тру моркву чи гарбуз чи кабачок (усе залежить від сезону). Варю це з пшеничною кашею, додаю фаршу, і ліплю кульки на старих дощечках. Потім я їх ставлю в морозилку на три дні. Після цього по дві кульки (сніданок і вечеря) дістаю, кладу в холодильник, в чашку. Чекаю пів дня поки вони розморозяться і даю котові.

Улюблені розваги мого кота:

Бігати по квартирі (або як кажуть в народі – тигидикати), спати, сідати перед моїм комп’ютером коли я граю, муркотіти у мене на руках, іще раз спати, заважати мені читати книги, простити у мене їсти, їсти, спати.

 

Його улюблені місця для спання:

Біля батареї в моїй кімнаті, мій ноутбук, біля батареї на кухні, біля батареї в батьківський спальні, біля маминих фіалочок, знову мій ноутбук, мої коліна, моє ліжко, подушечка в коробці біля батареї в залі, ще раз мій ноутбук, мамин стіл, моє крісло.

(=^・^=)