Мої хобі:
Філософія
Чому мене це цікавить? Не можу відповісти точно. Десь у класі 4-му я задумалась над тим, навіщо я живу ( це не те, що ви подумали). Десь кілька днів я думала над тим, навіщо люди живуть. “Який сенс прокидатись?”, “Який сенс кудись іти, якщо все рівно рано чи пізно ми помремо?”, “Навіщо чогось досягати, якщо я помру?” – такі питання в мене були протягом тих кількох днів. У мене не було депресивного стану, мені було просто цікаво. Тоді я почала записувати свої думки та виражати це через творчість. На цьому все тільки почалося, я почала думати про багато інших філософських тем. Філософія – це не тільки про сенс життя та складні метафори.
Малювання
Мені подобається малювати різне: природу, людей, комікси. На карантині минулого року мене зацікавив світ fashion індустрії, мене захопило малювати ескізи моделей. Тоді я задумалась над тим, чи не піти на дизайнера одягу. Але, зваживши всі “так” і “ні”, я зрозуміла, що мені ще треба подумати про майбутнє.
Влітку хочу почати малювати мангу та комікси.
Поезія
В далекому дитинстві я писала білі вірші про квіти ( не знаю, чому саме про них). Якщо постараюсь, то навіть зможу десь їх знайти, але це не точно.
Минулого року мене знов потянуло на це. Надихають на вірші щоденні події. Найбільше пишу російською, бо цією мовою чомусь саме вони пишуться. Найбільше подобаються вірші моєї тітки ( загляньте, вони прекрасні).
Також подобається поезія Антона Чехова, вона мене дуже надихає.
Вибачте, але, як я розумію, мені треба Вам показати хоча б один мій вірш, тому тримайте кусок цього сорому:
Скажи, Бог…
Скажи мне, Бог, что я делаю не так…
Почему в голове моей такой бардак?
Почему мысли не остановятся никак?
Почему все больше чувства вины?
Почему все меньше в людях искры?
Почему столько вульгарности и мало простоты?
Книги
Читаю різними мовами: українською, російською, французькою й англійською.
Найбільше мені подобаються підліткові романи ( так, вибачте, в мене банальні смаки). Швидше за все, це через те, що мені легше зрозуміти проблеми, які описуються саме в цьому жанрі.
Також мені подобаються фентезі й пригодницькі романи. У цих жанрах я прочитала не дуже багато книг, але вони мені найбільше запам’ятались.
Фентезі та пригодницькі
Недавно я прочитала роман-фентезі “Гессі” української письменниці Наталії Матолінець. Історія розповідає про фантастичний світ, який нагадує часи Belle Epoque, де живуть прототипи давньогрецьких богів та богинь. У цьому світі живе 15-річна Гестія Амалія, яку називають знайомі “дивачкою”. Вона задумується над різними філософськими питаннями та хоче всіх довкола зробити щасливими.
Раджу всім прочитати цю книгу, бо атмосфера неймовірна! Бали, книжки, театри, цукерні, ательє… Візьміть какао та смаколики, якщо будете читати цю книгу.
Також недавно прочитала книгу Ігора Куруса “Знайти Атлантиду або подорож у безодню”.
Одного разу професор Войцеховський висунув гіпотезу про існування Атлантиди на території українського Причорномор’я. Студентка Юля, донька донецьких чиновників, не повірила йому та через це почалась суперечка.
Підліткове
Як я вже казала, в мене примітивні смаки, тому вибачте.
Мені сподобались книги Барбари Космовської. Цього року на зарубіжній літературі ми читали “Бубу”, яка мені припала до душі.
З її книг я теж читала “Самотні.com”. Чесно кажучи, історія мені здалась трохи депресивною. Так, у книзі піднімаються важливі питання про самотність, але все рівно мені не зайшло. Думаю, це книга на настрій, бо деколи саме такі думки приходять.
“За межею”. Тут без зайвих слів, бо кращої книги я ще не читала. Книга про дівчинку Мелоді, у якої церебральний параліч. Всі вважають її дурною, бо вона не вміє ходити та “говорить” тільки за допомогою спеціального комп’ютера.
Ось список інших книг, які я прочитала в цьому жанрі:
– “Провина зірок”;
– “Карлотта”;
– “Лепрекони”;
– “Не кажи нікому”;
– “Кава з кардамоном”;
– “Дівчина Онлайн”.
Укулеле
Укулеле
Мені подобається цей інструмент тим, що він компактний і зручний. Всього лише 4 струни.
Люблю грати пісні улюблених виконавців і гуртів. Навіть дивно, що на такому малому інструменті можна зіграти цілі пісні.