Сторінка про сіру людину

 Привіт, мене звати Поліна і я у 8-му класі.

Якщо говорити про хобі, то мені подобається малювати, читати, грати на укулеле, писати вірші та роздумувати на філософські теми (останнє дивне прозвучало, але судіть самі).

Слухаю “Кино”, “The Beatles”, “Форум”, Clairo i Lana Del Rey. Як Ви, напевно, зрозуміли, мені подобається інді та рок.

Ось і я, не лякайтесь.

Раніше також займалсь художньою гімнастикою, а потім було діло зі спортивною.

Теж 3 роки ходила на кікбоксинг, на який в основному ходило більше дівчат.

У 2016 році мені пощастило переїхати в іншу країну – Бельгію. Для мене це було несподівано та цікаво відкрити для себе нову культуру та менталітет. Після 3-го класу в мене відбулась мандрівка у невідоме, яке пізніше стало трохи рідним. Прожила там 3 роки і змогла вивчити французьку.

У Бельгії ходила 2-3 роки на гурток шкільного театру, де в мене була змога більше говорити та висловлювати свою думку іноземною мовою. Викладачка була студенткою, яка знімалась у деяких серіалах, тому досвіду в неї було багато. Кожне заняття ми починали з тренувальних вправ на голос та ставлення мовлення – вони дуже важливі для актора, щоб вміти правильно передавти емоції героя та висловлювати думку. Потім нам давали творчі завдання для розвитку уяви та позбавлення сором’язливості.

Ходила там же на гурток пап’є маше. Якщо коротко, то це виробка різноманітних фігур із газети або картону. Використовується клей для фіксування роботи. Нашою викладачкою була вчителька, яка хотіла поділитись із дітьми своїм хобі.

Я перший раз у своєму житті була в Хотині.

Рік тому, коли  повернулась в Україну, я записалась до психолога. Причиною стало те, що після переїзду людині важко адаптуватись до нових умов. Було нелекто пристосуватись до українського суспільства, яке, на мою думку, агресивне. Ще були свої особисті переживання та проблеми, які заважали повноцінно жити. Зараз ця тема акуальна, тому багато людей думають про запис до психотерапевта. Взагалі, психолог не вирішує проблеми, а підштовхує людину на всі шляхи їх вирішення.

Так, я вигулюю кота.

Якщо говорити про мистецтво, то мій улюблений стиль – експресіонізм. Експресіонізм – це тенденція авангардизму, яка зародилась у Німеччині на початку ХХ століття. Також розвивався в Австрії, Польщі та Франції. Цей стиль розквітав під час Першої світової війни, тому саме бідність, війна, революції та важка праця простих робочих надихала митців.  Суть стилю – відображення загостреного світобачення через авторське «Я» ,напругу його переживань та емоцій, бурхливу реакцію на дегуманізацію суспільства, знеособлення в ньому людини. Тобто митці показували емоційний стан через переживання, тривогу та біль. Найкраща, на мою думку, картина в цьому стилі – “Крик” норвезького художника Едварда Мунка.

 

“Крик”, Едвард Мунк