до

після

зараз

 

Плюси

Найбільший плюс того, що в тебе майже немає волосся на голові – це так зручно! Весь догляд за ним зводиться до того, щоб мити голову 1-2 рази на день. Все. Ніяких зачісок, гелів, лаків, бальзамів. Все, що тобі потрібно – це будь-який шампунь. Через таку простоту у догляді довжина 3-5 мм довгий час була для мене ідеальна – економія грошей і часу, ще й завжди стильно виглядає.

Якщо ви любите експериментувати з кольорами, то дуже коротке волосся – справжня знахідка, адже коли вам набридне новий колір, ви зможете все дуже просто вирішити за допомогою бритви:) Я змінила приблизно 5 кольорів, маючи таку довжину.

А ще лиса голова чудово підкреслює усі риси обличчя, що робить кожну вашу емоцію надзвичайно виразною.

Мінуси

Мінуси доволі специфічні.

По-перше, через довжину волосся на вулиці мене часто плутали з представником протилежної статі – через це виникали непорозуміння під час моїх зустрічей з хлопцем у людних місцях, мовляв, “ви що, два хлопці і цілуєтеся?”. На жаль, навіть якби це було так, наше суспільство ще до цього не готове.

По-друге, якщо взимку ходити без шапки, то мерзнуть вушка:) Але це легко вирішується, отже, якщо шапка взимку для вас не є проблемою, то це й не мінус зовсім.

Останній мінус, який я змогла виділити – із часом ця довжина набридає, і тобі починає хотітися більшого різномаїття, ніж просто зміна кольору твоїх 5 мм. Та мені почало набридати лише через рік – отже, і це – доволі сумнівний drawback.

Пожалкувала?

Ні! Це був дуже цікавий досвід, який допоміг мені прийняти себе краще, аніж будь-який мотиваційний пост. І, як сказала блогерка Nibbles у своєму відео, “every woman should shave her head at least once in her life”, із чим я повністю погоджуюсь.