Про мене

Оооо…. Оооо…. Оооо…. Оооо….

Так, а тепер більш серйозно: мене звати Маня (вона/вони, але можно й інші), я живу в Київі, слухаю рок та панк. В цьому абзаці можна було б написати ще багато такого, але давайте по порядку пройдемося по моїй біографіі.

Деяка база про мене

Якщо що, то ця частина щоб було більше розуміння хто я шо я і аткуда. Що ж, почнемо з моїх хоббі. Може їх багато, але є, так скажемо, “головні”: малювання, відеоігри, косплей, та d&d. 

Малюю я на протязі всього життя, хоча займатись в конкретних техніках та з правилами стала тільки 2-3 роки тому. Нажаль, зараз я малюю більше якісь скетчі, ніж щось професійніше.

Я в образі

Світ відеоігор я не так давно відкрила для себе, але тепер на це відкладається не одна година дня. Ну захопило, і не перестало.

Тепер про косплей. Це, може, трохи нове заннятя для сприйняття, але й справді цікаве та доволі складне. Можете казати, що буквально тільки розмалюваті обличчя, вдягнути перуку, і в перед із піснею фотагрофуватись. Ну, ви будете праві, але тільки на одну десяту. До рутини та проблеми з цим повернемося пізніше.

Тепер про d&d і що воно таке. Якщо коротко, то ти збираєшься з групою людей, і всі відіграють свої ролі, бьються з монстрами чи просто з ворогами, та просто гарно проводять час разом. Насправді, я потрапила туди доволі випадково: я почула що розмовляють про якийсь подвал та рольову, я нічого не зрозуміли про що йде мова, але потім я в цій тусовці. Шкодую я про це? Ні, навіть й думки такої не було (окрема подяка за це Соні та моїм сокомандникам).

Ух, багато про це вийшло, а тепер про кольор Ну, насправді я люблю всі кольори (тим часом мої постійно блакитні волосся: ага, ага, ща).