Як починався мій 5й клас

Я хочу розказати як у школі KITERRA створився мій 5 клас. Спочатку школи його не планували.

Все розпочалася в 4 класі. На той момент я вчився не в KITERRA а в альтернативній школі ‘Соняшник’. Я іноді ходив КІТЕРРУ щоб позайматися математикою з репетитором. Ось в такий день після роботи з репетитором я побачив, що люди з 6 або 8 класу лазять на боксерську грушу. Я теж захотів захотів залізти (не питайте навіщо). Коли я заліз на грушу, то вирубився. Нічого не помятаю: як я впав з груші, як втратив свідомісіть, як лежав на підлозі пів години. Пам’ятаю, що потім мене знайшла мама, і мене повезли в лікарню, бо мені було ДУЖЕ погано.

Потім  з’ясувалося що в мене тріснув череп. Але на щастя скалки не потрапили в мій мозок і не пошкодили його. Але я був в дуже слабий, тому я лежав у відділі нейрохірургії 3 тижні. Але для мене це відчувалось як 3 місяці.

 

В першу тиждень я зовсім не міг нічого робити: їсти, піти в туалет, навіть перевернутися на інший бік було дуже складно. І єдине, що я міг робити – це думати про себе. Наприклад: придумувати історії, співати про себе, або не думати взагалі нічого.

На другий тиждень я був більш менш в нормальному стані щоб самому їсти та ходити.

А в останні 5 днів я почувався добре, хоча кістки ще не зрослись.

Після цього випадку моя мама Аліна – директор школи КІТЕРРА, думала в яку школу мене відправити. І вирішила, що найкраще створити клас для мене в КІТЕРРІ, тому що вона там кожен робочий день, і якщо що, то відвезе у лікарню.

Ось так у 2017 році у КІТЕРРІ з’явився 5 клас.