Вирішив я як і кожен українець покористуватися чатом GPT який є ШІ (Штучний Інтелект).

Це те як він сам себе описав.

ChatGPT – це програма штучного інтелекту, створена OpenAI, яка надає можливість спілкуватися зі штучним інтелектом у формі текстового чату. З допомогою ChatGPT ви можете задавати будь-які запитання або виражати свої думки на будь-яку тему, і штучний інтелект намагатиметься надати вам відповідь або допомогти з вирішенням проблеми.

Основна перевага ChatGPT полягає в тому, що він може відповідати на запитання в режимі реального часу. Крім того, програма може взаємодіяти з вами на різних мовах, включаючи англійську, іспанську, французьку та інші.

Для того, щоб користуватися ChatGPT, вам не потрібно завантажувати жодних додатків або програм на свій комп’ютер. Ви можете скористатися цією програмою просто перейшовши на веб-сайт OpenAI та запустивши чат-бота.

Щоб почати спілкування з ChatGPT, ви можете ввести будь-яке запитання або тему, що вас цікавить, в поле введення тексту на екрані. ChatGPT намагатиметься зрозуміти ваш запит та надати вам відповідь. Якщо ви не знаєте, що запитати, ChatGPT може надати вам деякі ідеї запитань на основі попередньої інформації, яку ви надали.

З цим чатом зрадістю познайомляться підлітки бо він може робити задачі по математиці або писати цілі есе за лічені хвилини.