Поки відбувалися неприємні події 2022 року, я їздив по Європі. Не могло ж бути, щоб я не ходив у школу. Тож поки ми жили в Австрії, я відвідував їхню здавалося б звичайну школу. Але їхній типовий заклад, на мій погляд, навіть кращий ніж наші приватні школи. У них школи неначе зроблені для дітей депутатів. Величезний спортзал у 3 поля для різних класів у яких можуть бути уроки водночас. Три поверхи: 1-ий, 2-ий та мінус 1-ий і дуже багато класів. Там багатенько переселенців але жодного українця окрім мене.

  Це те як виглядалє моя школа, коли я прохожу повз неї.

Перекладається як “Спортивна середня школа”. Там такий спортзал, що зрозуміло звідкіля назва, бо він розміром з саму школу і розташований під землею.

Також кожен клас схожий на інші, хіба що рюкзаки та шкафки різні та й все. У кожному кабінеті має бути по проектору, великій дошці, з великими лінійками та іншими приляддям, яке може бути корисним під час уроку і авжеж, вчительский комп’ютер.

А класів там купа. Всього 4 роки навчання: з 4 по 8. Хоча у них це це називається 1-4 клас СЕРЕДНЬОЇ школи. І десь 2-4 класи на кожен рік навчання. Коли я був у 4-у тобто 8-у, там таких як ми було 4 класи.

Порівняно з українськими школами різниця дуже велика. А це ж навіть не якась приватка а сама звичайна школа де на гугл картах оцінка 3,7. Як на мене, має бути 5.

Кожен там дбає про один одного. Коли мій клас поїхав у інше місто на неділю, то я ходив в інший клас на 1 рік молодший за той, в якому я був.

Багато людей там питали як мене звати і так далі, але лише один хлопець там зміг сказати моє прізвище “Міщенко” з першого разу.

У них там усе строго. Запізнюватися не можна. Якщо нема форми на фіз-ру то візьмуть з їхнього запасу. Якщо три рази запізнився – уходиш в бан і вилітаєш зі школи.

По навчанню у них навіть краще ніж у деяких приватних шкіл. Вчителі класно пояснюють. От тільки вони усе рахують на калькуляторах. Навіть базове додавання та множення. Математика у них не сама швидка. Я без зошитів казав відповід швидше ніж вони могли порахувати у калькуляторі.

Моя сестра зараз навчається в великій школі з кількома крилами тут у польщі (це було тоді коли я зараз це пишу). І навчається там безкоштовно. Бо це державна школа і усі там навчаються безкоштовно, хіба що я знаю що там тільки їжа платна. По рівню навчання я б не сказав що він там дуже високий. Хіба що школа афігенна.

Висновок: краще навчатися в Європейськиш школах