У лютому, 2020 року, я відвідав подію під названням “Brain Wars”, яку влаштовувала школа “Афіни”.

Brain Wars – це не просто олімпіада чи конкурс, а справжнє випробування, яке одразу охоплює такі предмети, як фізика, хімія, українська, англійська та німецька мови, географія, логіка, біологія та готування їжі.

Коли я приїхав, я почувався незручно, бо я не розумів що, де розташовано, не знав людей які там знаходяться (окрім своєї команди). Коли всі зібралися, нам пояснили як усе працює та ми пішли до кураторів наших команд. Ми познайомилися з нашим куратором, та вона повела нас до нашого кабінету. Ми почали розроблювати план та готуватися до наступних випробувань.

Коли ми закінчили, ми почали виконувати перше завдання. Воно виявилось нескладним, але зайняло в нас багато часу. Врешті решт ми його здали та отримали невелику перерву, під час якої дізналися результати наших ходів і походили знову. Пройшло ще небагато часу та ми з гравцями інших команд пішли до вчителів в кабінети, де на нас чекало нове випробування. Зараз воно було індивідуальне, тож  звернутися за допомогою я, як і всі інші – не міг. Ми знову закінчили завдання, отримали результати ходів, походили по новому та пішли виконувати нове завдання. Так пройшов майже весь день, в основному ми виконували завдання з базових уроків.

Деякі предмети повторювались, але завдання на них були різні. Я попав на такі завдання: біологія – під мікроскопом роздивлялися живі організми та шукали їх назви, хімія – видобували кисень з речовин, які нам видали, фізика – проходив kahoot, готування їжі – приготував шоколадний рулет, українська мова – писав значення фразеологізмів, намальованих на листочку та інше, яке я вже забув.

Одне з завдань виявилось незвичайним, бо зараз мені треба було приготувати шоколадний рулет за 30 хвилин! На початку було неприємно, бо всі рухалися за продуктами, але потім коли всі стали на свої місця, все стало нормально. Як і майже всі команди, я встиг, в мене це зайняло майже весь час. Мені сказали що це один з найкращих рулетів, які сьогодні готували учасники і я пішов до своєї команди.

Так пройшло два дні та прийшов час вручення нагород. Всі команди чекали на отримання результатів всієї гри. Почали оголошувати місця команд, які вони зайняли. Я дуже сильно хвилювався, але все виявилось гарним для нас. Наша команда зайняла призове місце! 4-е місце по одній таблиці та 3-е по іншій! Я був надзвичайно радий та задоволений нашими результатами.

Мені дуже сподобалось грати у цьому заході і я зрадістю поїхав би у цьому році, але пандемія все вирішила за мене.

End