Хоббі

Готування їжі

Насправді – мені дуже подобається готувати їжу. Я не готую як шеф-кухар, але готую не лише сендвічі. Дуже часто роблю щось для себе, але іноді можу приготувати іншим.

Готування їжі почало мені подобатись коли я навчався у 5 класі. Тоді я почав додавати різні спеції та трави до своєї їжі. Потім я сам почав готувати деякі страви і іноді допомагав з приготуванням більш складних. Зараз – я готую багато різних страв, від бургерів, до гарнірів з стейками

Історія з життя:

Коли я їздив на Brain Wars в Афінах, мені довелося готувати шоколадний рулет за 30 хвилин. Це було доволі складно, бо було багато людей і вільно рухатися було майже неможливо. Взяти інгредієнти було дуже тяжко, тож я взяв основне та вирішив повернутися до іншого коли всі стануть на свої місця. Мені довелося дуже сильно пришвидшитись в останні 10 хвилин, бо я майже не встигав. Все ж таки, коли на таймері залишилось менше 5 хвилин, можливо навіть остання хвилина, я встиг. Коли я клав рулет до холодильника, мені сказали – що цей рулет, один із найкращих, які сьогодні готували. Коли настав обід і ми забрали рулет, він сподобався майже всій моїй команді, тож я був гордий собою.