Кейс

Історія про те, як я написав майже всі річні контрольні за 3 дні.

Почнемо заздалегідь, коли ще навіть не з’явився вірус – covid19. Я вчився в Кітеррі, готувався до місячних контрольних та встиг написати одну річну. Летіли місяці, з’явився вірус, на який я майже не звернув уваги. Почався березень і річні вже не за горами. Я почав все більше думати про контрольні та готуватися до них. Аж раптом, в Україну потрапив covid19, через що по всій країні об’явили карантин. Він був доволі невеликий, всього 2 тижні, один з яких тривали канікули. Я дуже швидко пристосувався до цього режиму і коли його продовжили, я був тільки радий.
.
Карантин все розтягували і розтягували, травень майже на носі, і нам видали контрольні. Запропонували робити по дві контрольні роботи кожен тиждень, але ми могли робити їх і по своєму графіку. Тож, я вирішив відкласти перші дві річні на наступний тиждень. Але я почав відкладати кожні дві контрольні, кожен тиждень. Чесно кажучи, я на них забив. За весь час я встиг зробити лише 2-3 річні, бо вони були найлегші.
.
Врешті решт залишився тиждень, до їх здачі. І коли я подивився на стовпчик, де лежали контрольні, мені стало поганенько, я був сильно наляканий тім, що не зможу все здати вчасно.
.
Тож я приступив до роботи. В день я робив уроки і потім писав контрольні. Почав лягати спати пізніше, менше спілкуватись та мало відпочивав.
Спочатку було нелегко, але завдяки моїй наполегливості та старанням в мене почало виходити. Я робив одну контрольну і приступав до іншої. У деяких контрольних було в два рази більше завдань, в два рази більше листочків, тож займали вони в два рази більше часу.
.
В день коли я дописав останню контрольну, я був дуже радий. Обводив останні варіанти і дописував останні речення. В 23:00, я це зробив.
.
Підсумки: з одного боку, я міг робити кожен тиждень по дві контрольні. з іншого, я витратив всього 3 дні. Завдяки моєму напорству та старанням в мене все вийшло. Але, я все таки не можу сказати що я все зробив правильно. Я міг почати писати їх за дві неділі до здачі, за місяць, і не хвилюватись сприводу дедлайна.
.
Чи буду я робити так ще раз? Думаю – наступного разу буду все планувати заздалегідь, скоріше за все, так робити більше не буду.
.
Насправді, я думаю –  цей досвід стане мені в пригоді багато разів за життя. Слідкувати за дедлайном – треба!
End