Основи здоров’я

Ознаки зовнішньої та внутрішньої краси

 

Моя задача  —  зрозуміло донести до відвідувачів цієї сторінки ознаки знаки зовнішньої та внутрішньої краси. Хочу сподіватися що мені це вдасться…

Розділемо мою тему на 2 частини, зовнішня краса і внутрішня краса.

 

https://akspic.ru/

Внутрішня краса

І цю під-тему можно поділити ще на 2 частини. Внутрішня краса як духовна і внутрішня краса як органи.

Духовна — для кожного це щось свое, свій ритм і свій спокій. У кожної людини своє “добре” і своє “погано”, тому тут немає ніяких стандартів і норм. У кожного свій шлях, який він має вибрати самотужки. Кожна людина вірить у щось свое, у те, у що їй хочеться вірити. Думки кожної людини також різняться, і це нормально, те що для вас здається звичайним для інших може бути просто незбагненним.

Тепер щодо органів, тут все набагато простіше, тут вже є стандарти і є норми. Дуже важливо слідкуватии за своїм організмом і не чекати останньої миті щоб усе виправити, бо може бути пізно… Кожен орган заслуговує на обслуговування і догляд. Ну і я думаю очевидно, що вживання недоброзичливих для вашого організму речовин: сигарет, алкоголю, наркотиків і т. д.

Зовнішня краса

На мою думку, зовнішня краса — це те, як тебе бачать інші. Яка в тебе зачіска, у що ти вдягненний, яке в тебе взуття, макіяж и т. д. Тобто, які думки ти визиваєш у інших людей і в самого себе. Це також стосується гігієни, міміки твого обличчя і фігури тіла. Мабуть зовнішня краса зараз один із найважливіших факторів “успішної” людини. У наш час все дуже швидко змінюється, у тому числі і мода також. Учора ти вийшов у своїх улюбленних кросівках, а вже сьогодні тебе за них цькують зі словами: “Що за шмот?” чи “Ти бідний, бо в тебе немає нової моделі Adidas”. Все це доволі сумно, що люди оцінюють людину за її зовнішністю. Найпростіший метод боротьби з цим, просто не звертати увагу, так, просто ігнорити. І якщо ви думаєте шо відійшов від своєї теми, то ви глибоко помиляєтеся. Все що було сказано вище, дуже щільно пов’язано з зовнішньою красою.

https://salik.biz/

https://www.ekburg.ru/

Висновок

Ви маєте не забувати хто ви і навіщо живите, вам треба знайти власну ціль і йти до неї не спиняючись. Це може бути складно, боляче, нудно, але ви маєте розумітити навіщо це все, бо інакше сенсу немає. У нас усе взаємозалежне, приклад: якщо ти забув закрити свій автомобіль, то шанс його крадіжки підвищується. Звучить легко, так? Але легкість буде залежати виключно від вашого шляху…