Кейс

У 2019 році я поїхав у 2-х недільний табір всебічного розвитку “ProfyCamp”. У них є різні цікаві локації по всій Україні, я вибрав Карпати, бо мені здалося шо це буде весело…

Підйом о 8-й ранку, збір у коридорі і невелика “подорож” до їдальні, саме так починався мій ранок. Після сніданку найчастіше у нас була 2-х годинна зарядка, так, саме ЗАРЯДКА, бо близько 16:00 ми починали займатись спортом вже по справжньому!

Обід, якась невелика лекція про щось цікаве (не знаю чому, але мені запам’яталась тільки  розказ одного з кураторів про вузли з канату), вільний час і вечеря близько 20:00. Іноді після вечері ми дивилися якийсь фільм, але це було доволі рідко.

Так було близько тижня, може трохи більше. Найцікавіше почалося на 2-му тижні, ми пішли в похід. Ми пройшли 8 км до місця де встановили наш табір. По плану наш похід мав бути 4 дні, ми мали самостійно рубати дрова, запалювати багаття(а багаття має бути великим з огляду на те що нас було близько 20 осіб), готувати собі їжу і ставити намети.

1-й день все було дуже добре, ми поділилися на 2 групи, 1-а залишилася у таборі, а друга пішла підкоряти гору “Середня” (висота 1639 м). Я  був у 2-й групі. А задачі 1-ї групи полягала в запалюванні багаття і приготуванні їжі. Обидві команди вдало справилися зі своїм завданням. Вночі почала дуже, ДУЖЕ сильна злива.

Ми почали копати канаву для води навколо палаток, щоб їх не затопило. Цієї ночі, навіть коли ми захистили наші палатки і дощ трохи сповільнився, я не спав, я просто у компанії ще деяких хлопців рубав дрова і кидав їх до вогнища і так приблизно 4 години. Всі виглядали доволі пригніченими, я теж не вийняток, воно й не дивно з такими-то умовами…

З кожним днем погода тільки погіршувалася, тому ми покинули наш табір і пішли до нашого готелю. Останні 3 чи 4 дні ми провели більш-менш спокійно.

Висновок, завжди перевіряйте прогноз погоди і вмійте працювати в команді.