Цікавинки

Привіт-привіт, це знову я. 

Я тут ось що подумала: можливо варто побільше розповісти чогось цікавого про себе? Може, про свої хобі, захоплення? Гаразд? Тоді полетіли!

Ну, я вже пригадувала, що займаюсь фехтуванням. Тепер трохи докладніше про це. Отже, наш клуб називається “Переплуття”, я належу до нього вже понад сім років. Чим саме ми там займаємось? Загалом діяльність клубу зосереджується на тренуванні вправляння зі зброєю (я в даний етап навчання вправляюсь з рапірою, шаблею і романським мечем), також приділяємо увагу рукопашному бою. Методику навчання і її систематизацією займався наш наставник за допомогою своїх колег, що також належать або в минулому були членами нашого клубу. Разом з вихованцями клубу та “старшими” ми приймаємо участь у інсценізації середньовічних балів, виїжджаємо на тематичні рольові ігри (до прикладу, за сюжетами Толкієна) і ще багато цікавого.

а це, ось, я-красуня на одному з таких балів

Інші хобі

Загалом, найбільше часу я вбиваю за книжкою, вивченням музичних акордів та зависанням у соц.мережах. Дозвілля, як в звичайного середньостатистичного підлітка.

Щодо улюблених жанрів в літературі, то це, безумовно, фентезі і пригодницька тематика. І так, я можу зробити виняток і вподобати книгу зовсім іншого жанру і незвичного стилю написання. Найулюбленіші книги – “Відьмак”, “Вовкодав”, “Три мушкетери”, “Часодії”, “Гордість та упередження”.

Раніше дивилась багато різноманітних фільмів, але зараз – ні, якось не тягне. Натомість відкрила для себе дуже прикольний стиль анімації – славнозвісне “аніме“. Передивилась доволі багато тайтлів, більшість сподобались. 

Протягом життя відкриваю в собі нові й нові схильності до різних сфер діяльності, відвідувала різні гуртки та курси. Але, окрім фехтування, незмінною в моєму житті лишається музика – гра на музичних інструментах приєдналася потім, спочатку з’явилось шалене захоплення співом під гітарний акомпанемент. Подобались різні виконавці: від сучасних зарубіжних, до радянських “класичних”. Але найбільше зачепила, й продовжує захоплювати дотепер, молода, яскрава й талановита виконавиця – Алёна Швец. Її пісні чепляють за живе, нехай химерні, незвичайні, але такі живі!  

Загалом, я слухаю рок – тяжкий, лайтовий, альтернатив, панк-рок. Хоч багато що залежить від настрою, але в моєму плейлисті завжди знайдеться підходящий трек.)

На цьому все, бай-бай! ;3