Дрібнички

Привітулі, мої любі!) У нас лишилась остання сторіночка. А отже, тут буде найбільше “води” і, якщо ви не з якої-небудь далекої пустелі, то, по суті, вам тут нічого корисного не знайти. Але вже якщо ви лишаєтесь, то ось вам трошки інфи про мене і мої “дрібнички”.

це можна назвати моєю естетикою?

Справа в тому, що в мене є любов до усіляких дрібних речей – брелочків, фігурок з улюблених анімацій, блокнотиків та нотатничків, прикольних ручок та канцелярського приладдя і багато-багато іншого.

Я не можу пересилити цю пристрасть і перестати закуповувати такі речі. І саме тому, в моїй кімнаті настільки величезне накопичення подібних штук, що батьки стомились вмовляти мене позбутися цього “непотрібу”.

Але в кожній такій дрібничці схована своя історія, і просто так позбутися цих спогадів я не можу, тому всі вони лишаться на місці, ба більше – в них будуть з’являтися нові “друзі” 🙂

а це – в якості доповнення естетики)

В мене вже є декілька мініатюрних шафок з подібними “скарбами”, які я перебираю дуже рідко. Але якщо вже до цього доходить справа, то це затягується подекуди й на години. Я відволікаюсь на кожну річ, ретельно її оглядаю, приміряю й приймаюсь за наступну. Отож, незважаючи на невеличкий хаос, який утворюють мої дрібнички, я дуже люблю їх за затишок ностальгійні властивостію

На цьому все, всім дякую, па-па)