Рибалка 

Я вважаю, що хобі має бути у кожної людини, тому що без улюбленого заняття просто нудно жити. Хобі допомагає розвиватися людині, тому що, займаючись улюбленою справою, людина весь час прагне дізнатися щось нове про своє улюблене заняття, часто спілкується з іншими людьми, які захоплюються тим же. Людина, яка має хобі, намагається більше читати, а це розвиває кругозір і робить людину більш освіченою.

Щоб стати хорошим рибалкою, потрібно багато чого знати і вміти. Я, звичайно, ще не все знаю і вмію, але обов’язково усього навчусь, адже у мене є прагнення до цього, а це найголовніше! Я намагаюся всьому навчитися від батька. Часто ми часто ходимо в рибальський магазин, де купуємо різні пристосування для нашої з ним рибалки.  А ще, коли ми наловили достано риби ми варимо юшку. У всіх рибалок – свої рецепти, ми теж маємо свій особистий рецепт.

 

                                Це моя найбільша риба

                                            ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Часто чуємо, що рибалка – це спорт. Однак для людини, яка ніколи не ловила рибу, не тримала вудочку, не засунула приманку за гачок, це твердження абсолютно не очевидно. Можна, зрозуміло, займатися рибалкою для себе, але рибалка – це, перш за все, спорт.